Foto: Movie of the Night

Doctor Stranger – plakát
Plakát: Movie of the Night

Seriál · 2014

Doctor Stranger

닥터 이방인

  • 72 %
  • 1 řada
  • 20 dílů

Sledovat na Netflixu (otevře se v novém okně)

Kde sledovat

Odkazy vedou přímo na stránku titulu ve službě. Dostupnost se může změnit, ověřujeme ji pravidelně.

Celá nabídka: Netflix

O seriálu

Akční seriál z roku 2014. Má 1 řadu a 20 dílů. Hrají: Lee Jong-suk, Park Hae-jin, Jin Se-yeon, Kang So-ra a další. Na platformě Netflix je k dispozici v předplatném od 20. 4. 2022.

Hrají
Lee Jong-suk, Park Hae-jin, Jin Se-yeon, Kang So-ra, Jeon Kuk-hwan, Lee Il-hwa, Choi Jung-woo

Přehled dostupnosti

Na Netflixu je seriál v předplatném k dispozici od 20. 4. 2022.

Nejlevnější legální cesta je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně. Na Netflixu je seriál bez českého dabingu i titulků.

Seriál Doctor Stranger má 1 řadu a 20 dílů. Nejnovější 1. řada vyšla 5. 5. 2014.

Z dat StreamRadar.cz, aktualizováno 25. 10. 2026 v 8:35.

Stav seriálu

Seriál skončil Poslední díly vyšly v roce 2014.

Stav podle TVmaze.

Řady a díly

  • 1. řada 5. 5. 2014 · 20 dílů

Termíny dalších dílů a řad: kalendář premiér.

Časté otázky

Kde se dá seriál Doctor Stranger sledovat online?

Seriál Doctor Stranger je teď v Česku k dispozici na Netflixu v předplatném. Odkazy výše vedou přímo na stránku titulu ve službě.

Je seriál Doctor Stranger na Netflixu?

Ano, seriál Doctor Stranger je na Netflixu v předplatném od 20. 4. 2022.

Bude 2. řada seriálu Doctor Stranger?

Ne, podle databáze TVmaze seriál skončil, poslední díly vyšly v roce 2014.

Má seriál Doctor Stranger český dabing?

Podle údajů služeb je seriál na Netflixu bez českého dabingu i titulků.

Kolik stojí sledování seriálu Doctor Stranger?

Nejlevnější je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně.

Stejný žánr, stejná služba

Podobné tituly

Moje služby

Označte služby, které máte. Tituly na nich zvýrazníme a výpisy půjde zúžit jen na ně. Výběr zůstane jen v tomto prohlížeči.

Služby, které máte