Foto: Movie of the Night

Four Hands, Two Sonatas – plakát
Plakát: Movie of the Night

Seriál · 2026

Four Hands, Two Sonatas

포핸즈

  • 62 %
  • 1 řada
  • 12 dílů

Sledovat na Netflixu (otevře se v novém okně)

Kde sledovat

Odkazy vedou přímo na stránku titulu ve službě. Dostupnost se může změnit, ověřujeme ji pravidelně.

Celá nabídka: Netflix

O seriálu

Romantický seriál z roku 2026, tvůrce: Shin Yi-won. Má 1 řadu a 12 dílů. Hrají: Song Kang, Lee Jun-young, Jang Gyu-ri, Yoon Se-a a další. Na platformě Netflix je k dispozici v předplatném od 30. 8. 2026.

Tvůrce
Shin Yi-won
Hrají
Song Kang, Lee Jun-young, Jang Gyu-ri, Yoon Se-a, Jung Jin-young, Seo Jae-hee, Seong No-jin

Přehled dostupnosti

Od 30. 8. 2026 ho najdete na Netflixu v předplatném, tedy už 56 dní.

Sledovat ho můžete s předplatným služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně. Na Netflixu český dabing nemá, jen české titulky.

Seriál má zatím 1 řadu a 12 dílů. Nejnovější 1. řada vyšla 29. 8. 2026.

Z dat StreamRadar.cz, aktualizováno 25. 10. 2026 v 8:35.

Stav seriálu

Seriál skončil Poslední díly vyšly v roce 2026.

Stav podle TVmaze.

Řady a díly

  • 1. řada 29. 8. 2026 · 12 dílů

Termíny dalších dílů a řad: kalendář premiér.

Časté otázky

Kde se dá seriál Four Hands, Two Sonatas sledovat online?

Seriál Four Hands, Two Sonatas je teď v Česku k dispozici na Netflixu v předplatném. Odkazy výše vedou přímo na stránku titulu ve službě.

Je seriál Four Hands, Two Sonatas na Netflixu?

Ano, seriál Four Hands, Two Sonatas je na Netflixu v předplatném od 30. 8. 2026.

Bude 2. řada seriálu Four Hands, Two Sonatas?

Ne, podle databáze TVmaze seriál skončil, poslední díly vyšly v roce 2026.

Má seriál Four Hands, Two Sonatas český dabing?

Podle údajů služeb český dabing nemá, české titulky ale najdete na Netflixu.

Kolik stojí sledování seriálu Four Hands, Two Sonatas?

Nejlevnější je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně.

Stejný žánr, stejná služba

Podobné tituly

Moje služby

Označte služby, které máte. Tituly na nich zvýrazníme a výpisy půjde zúžit jen na ně. Výběr zůstane jen v tomto prohlížeči.

Služby, které máte