Foto: Movie of the Night

Kominského metoda – plakát
Plakát: Movie of the Night

Seriál · 2018–2021

Kominského metoda

The Kominsky Method

  • 73 %
  • 3 řady
  • 22 dílů

Sledovat na Netflixu (otevře se v novém okně)

Kde sledovat

Odkazy vedou přímo na stránku titulu ve službě. Dostupnost se může změnit, ověřujeme ji pravidelně.

Celá nabídka: Netflix

O seriálu

Kominského metoda (v anglickém originále The Kominsky Method) je americký komediální televizní seriál, jehož tvůrcem je Chuck Lorre. První řada měla na Netflixu premiéru 16. listopadu 2018, druhá řada 25. října 2019 a třetí a poslední řada již bez Alana Arkina 28. května 2021.

Zdroj: Wikipedie, text je dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0.

Hrají
Michael Douglas, Sarah Baker, Nancy Travis, Alan Arkin, Graham Rogers, Melissa Tang, Casey Thomas Brown

Přehled dostupnosti

Na Netflixu je seriál v předplatném k dispozici od 30. 3. 2022.

Sledovat ho můžete s předplatným služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně. Na Netflixu český dabing nemá, jen české titulky.

Seriál Kominského metoda má 3 řady a 22 dílů. Nejnovější 3. řada vyšla 28. 5. 2021.

Z dat StreamRadar.cz, aktualizováno 25. 10. 2026 v 11:35.

Stav seriálu

Seriál skončil Poslední díly vyšly v roce 2021.

Stav podle TVmaze.

Řady a díly

  • 1. řada 16. 11. 2018 · 8 dílů
  • 2. řada 25. 10. 2019 · 8 dílů
  • 3. řada 28. 5. 2021 · 6 dílů

Termíny dalších dílů a řad: kalendář premiér.

Časté otázky

Kde se dá seriál Kominského metoda sledovat online?

Seriál Kominského metoda je teď v Česku k dispozici na Netflixu v předplatném. Odkazy výše vedou přímo na stránku titulu ve službě.

Je seriál Kominského metoda na Netflixu?

Ano, seriál Kominského metoda je na Netflixu v předplatném od 30. 3. 2022.

Bude 4. řada seriálu Kominského metoda?

Ne, podle databáze TVmaze seriál skončil, poslední díly vyšly v roce 2021.

Má seriál Kominského metoda český dabing?

Podle údajů služeb český dabing nemá, české titulky ale najdete na Netflixu.

Kolik stojí sledování seriálu Kominského metoda?

Nejlevnější je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně.

Stejný žánr, stejná služba

Podobné tituly

Moje služby

Označte služby, které máte. Tituly na nich zvýrazníme a výpisy půjde zúžit jen na ně. Výběr zůstane jen v tomto prohlížeči.

Služby, které máte