Foto: Movie of the Night

Long Vacation – plakát
Plakát: Movie of the Night

Seriál · 1996

Long Vacation

ロングバケーション

  • 56 %
  • 1 řada
  • 11 dílů

Sledovat na Netflixu (otevře se v novém okně)

Kde sledovat

Odkazy vedou přímo na stránku titulu ve službě. Dostupnost se může změnit, ověřujeme ji pravidelně.

Celá nabídka: Netflix

O seriálu

Hudební seriál z roku 1996, tvůrce: Eriko Kitagawa. Má 1 řadu a 11 dílů. Hrají: Takuya Kimura, Tomoko Yamaguchi, Yutaka Takenouchi, Izumi Inamori a další. Na platformě Netflix je k dispozici v předplatném od 8. 6. 2026.

Tvůrce
Eriko Kitagawa
Hrají
Takuya Kimura, Tomoko Yamaguchi, Yutaka Takenouchi, Izumi Inamori, Takako Matsu, Ryo, Leo Morimoto

Přehled dostupnosti

Od 8. 6. 2026 ho najdete na Netflixu v předplatném.

Nejlevnější legální cesta je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně. V češtině ho pustíte na Netflixu.

Seriál má zatím 1 řadu a 11 dílů. Nejnovější 1. řada vyšla 15. 4. 1996.

Z dat StreamRadar.cz, aktualizováno 25. 10. 2026 v 8:35.

Stav seriálu

Seriál skončil Poslední díly vyšly v roce 1996.

Stav podle TVmaze.

Řady a díly

  • 1. řada 15. 4. 1996

Termíny dalších dílů a řad: kalendář premiér.

Časté otázky

Kde se dá seriál Long Vacation sledovat online?

Seriál Long Vacation je teď v Česku k dispozici na Netflixu v předplatném. Odkazy výše vedou přímo na stránku titulu ve službě.

Je seriál Long Vacation na Netflixu?

Ano, seriál Long Vacation je na Netflixu v předplatném od 8. 6. 2026.

Bude 2. řada seriálu Long Vacation?

Ne, podle databáze TVmaze seriál skončil, poslední díly vyšly v roce 1996.

Má seriál Long Vacation český dabing?

Ano, v češtině ho pustíte na Netflixu.

Kolik stojí sledování seriálu Long Vacation?

Nejlevnější je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně.

Stejný žánr, stejná služba

Podobné tituly

Moje služby

Označte služby, které máte. Tituly na nich zvýrazníme a výpisy půjde zúžit jen na ně. Výběr zůstane jen v tomto prohlížeči.

Služby, které máte