Foto: Movie of the Night

The Last Empress – plakát
Plakát: Movie of the Night

Seriál · 2018–2019

The Last Empress

황후의 품격

  • 56 %
  • 1 řada
  • 52 dílů

Sledovat na Netflixu (otevře se v novém okně)

Kde sledovat

Odkazy vedou přímo na stránku titulu ve službě. Dostupnost se může změnit, ověřujeme ji pravidelně.

Celá nabídka: Netflix

O seriálu

Dramatický seriál z let 2018–2019, tvůrci: Park Young-soo a Kim Soon-ok. Má 1 řadu a 52 dílů. Hrají: Jang Na-ra, Choi Jin-hyuk, Shin Sung-rok, Lee Elijah a další. Na platformě Netflix je k dispozici v předplatném od 12. 11. 2022.

Tvůrci
Park Young-soo, Kim Soon-ok
Hrají
Jang Na-ra, Choi Jin-hyuk, Shin Sung-rok, Lee Elijah, Shin Eun-kyung, Oh Seung-yun, Oh Ah-Rin

Přehled dostupnosti

Od 12. 11. 2022 ho najdete na Netflixu v předplatném.

Sledovat ho můžete s předplatným služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně. Na Netflixu je seriál bez českého dabingu i titulků.

Seriál má zatím 1 řadu a 52 dílů. Nejnovější 1. řada vyšla 21. 11. 2018.

Z dat StreamRadar.cz, aktualizováno 25. 10. 2026 v 8:35.

Stav seriálu

Seriál skončil Poslední díly vyšly v roce 2019.

Stav podle TVmaze.

Řady a díly

  • 1. řada 21. 11. 2018 · 52 dílů

Termíny dalších dílů a řad: kalendář premiér.

Časté otázky

Kde se dá seriál The Last Empress sledovat online?

Seriál The Last Empress je teď v Česku k dispozici na Netflixu v předplatném. Odkazy výše vedou přímo na stránku titulu ve službě.

Je seriál The Last Empress na Netflixu?

Ano, seriál The Last Empress je na Netflixu v předplatném od 12. 11. 2022.

Bude 2. řada seriálu The Last Empress?

Ne, podle databáze TVmaze seriál skončil, poslední díly vyšly v roce 2019.

Má seriál The Last Empress český dabing?

Podle údajů služeb je seriál na Netflixu bez českého dabingu i titulků.

Kolik stojí sledování seriálu The Last Empress?

Nejlevnější je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně.

Stejný žánr, stejná služba

Podobné tituly

Moje služby

Označte služby, které máte. Tituly na nich zvýrazníme a výpisy půjde zúžit jen na ně. Výběr zůstane jen v tomto prohlížeči.

Služby, které máte