Foto: Movie of the Night
Seriál · 2021
You Are My Spring
너는 나의 봄
- 1 řada
- 16 dílů
Kde sledovat
-
Netflix předplatné od 259 Kč/měs. Přehrát na Netflixu (otevře se v novém okně)
Odkazy vedou přímo na stránku titulu ve službě. Dostupnost se může změnit, ověřujeme ji pravidelně.
Celá nabídka: Netflix
O seriálu
Romantický seriál z roku 2021, tvůrce: Lee Mi-na. Má 1 řadu a 16 dílů. Hrají: Seo Hyun-jin, Kim Dong-wook, Yoon Park, Nam Gyu-ri a další. Na platformě Netflix je k dispozici v předplatném od 20. 4. 2022.
- Tvůrce
- Lee Mi-na
- Hrají
- Seo Hyun-jin, Kim Dong-wook, Yoon Park, Nam Gyu-ri, Kim Ye-won, Han Min, Kang Hoon
Přehled dostupnosti
Na Netflixu je seriál v předplatném k dispozici od 20. 4. 2022.
Nejlevnější legální cesta je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně. Na Netflixu český dabing nemá, jen české titulky.
Seriál You Are My Spring má 1 řadu a 16 dílů. Nejnovější 1. řada vyšla 5. 7. 2021.
Z dat StreamRadar.cz, aktualizováno 25. 10. 2026 v 11:35.
Stav seriálu
Seriál skončil Poslední díly vyšly v roce 2021.
Stav podle TVmaze.
Řady a díly
- 1. řada 5. 7. 2021 · 16 dílů
Termíny dalších dílů a řad: kalendář premiér.
Časté otázky
Kde se dá seriál You Are My Spring sledovat online?
Seriál You Are My Spring je teď v Česku k dispozici na Netflixu v předplatném. Odkazy výše vedou přímo na stránku titulu ve službě.
Je seriál You Are My Spring na Netflixu?
Ano, seriál You Are My Spring je na Netflixu v předplatném od 20. 4. 2022.
Bude 2. řada seriálu You Are My Spring?
Ne, podle databáze TVmaze seriál skončil, poslední díly vyšly v roce 2021.
Má seriál You Are My Spring český dabing?
Podle údajů služeb český dabing nemá, české titulky ale najdete na Netflixu.
Kolik stojí sledování seriálu You Are My Spring?
Nejlevnější je předplatné služby Netflix v tarifu Základní za 259 Kč měsíčně.
Stejný žánr, stejná služba
Podobné tituly