Foto: Oneplay

Doručovací služba čarodějky Kiki – plakát
Plakát: Oneplay

Film · 1989

Doručovací služba čarodějky Kiki

Sledovat na Oneplay (otevře se v novém okně)

Kde sledovat

Odkazy vedou přímo na stránku titulu ve službě. Dostupnost se může změnit, ověřujeme ji pravidelně.

Celá nabídka: Oneplay

O filmu

Doručovací služba čarodějky Kiki (japonsky 魔女の宅急便, Madžo no takkjúbin) je japonský dětský animovaný film, který režíroval Hajao Mijazaki v produkci studia Ghibli. Námětem filmu byla stejnojmenná knížka japonské spisovatelky Eiko Kadono. Film měl v Japonsku premiéru 29. července 1989. Příběh vypráví o třináctileté čarodějce Kiki, která se vydává do světa na zkušenou a vyrovnává se s nově nabytou samostatností a nezávislostí.

Neoficiální český název Doručovací služba slečny Kiki se v České republice rozšířil ještě před oficiálním vydáním filmu a vychází z amatérských českých podtitulků. Na DVD film vyšel pod názvem Doručovací služba čarodějky Kiki. Důvodem pro posun oproti zažitému názvu byla snaha vyhnout se označení hlavní postavy, které by mohlo být pro rodinný film zavádějící. Film je známý i pod svým anglickým názvem Kiki's Delivery Service. Madžo no takjubin doslova znamená „čarodějčina dodávková služba“,

Zdroj: Wikipedie, text je dostupný pod licencí CC BY-SA 4.0.

Režie
Hajao Mijazaki, Hayao Miyazaki
Hrají
Akio Ócuka, Kóiči Jamadera, Mika Doi, Minami Takayama, Rei Sakuma, Kappei Yamaguchi
Podle knihy
Kiki's Delivery Service (Eiko Kadono)

Přehled dostupnosti

Film Doručovací služba čarodějky Kiki je na Oneplay v předplatném od 14. 10. 2026, tedy už 11 dní.

Sledovat ho můžete s předplatným služby Oneplay v tarifu Komfort za 199 Kč měsíčně.

Z dat StreamRadar.cz, aktualizováno 25. 10. 2026 v 8:35.

Časté otázky

Kde se dá film Doručovací služba čarodějky Kiki sledovat online?

Film Doručovací služba čarodějky Kiki je teď v Česku k dispozici na Oneplay v předplatném. Odkazy výše vedou přímo na stránku titulu ve službě.

Je film Doručovací služba čarodějky Kiki na Netflixu?

Podle našich údajů teď v české nabídce Netflixu není. Najdete ho na Oneplay.

Kolik stojí sledování filmu Doručovací služba čarodějky Kiki?

Nejlevnější je předplatné služby Oneplay v tarifu Komfort za 199 Kč měsíčně.

Stejný žánr, stejná služba

Podobné tituly

Noe Film · 2014 Plakát: Oneplay

Moje služby

Označte služby, které máte. Tituly na nich zvýrazníme a výpisy půjde zúžit jen na ně. Výběr zůstane jen v tomto prohlížeči.

Služby, které máte